Pivovarský obchůdek

Registrace uživatele

Přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Osobní údaje
Jméno nebo firma:
Email:
Telefon:
Firemní údaje
IČO:
DIČ:
Fakturační adresa
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Informace
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Rožnovské pivní lázně s.r.o., se sídlem Pivovarská 6, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, IČ 27774813, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Email, Telefon, Jméno, Příjmení, Adresa dodání, do zrušení registrace. Tyto údaje zpracováváme za účelem zakoupení služeb.

Vaše práva

Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email tomas.kupcik@seznam.cz nebo na sídlo naší společnosti: Rožnovské pivní lázně s.r.o., Pivovarská 6, 75661 Rožnov pod Radhoštěm. Plné znění Zásad o ochraně osobních údajů naleznete zde: Zásady ochrany osobních údajůKontakt

Rožnovské pivní lázně s.r.o.Pivovarská 675661 - Rožnov pod Radhoštěm +420 731 943 904eshop@roznovskepivnilazne.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Administrace © 2011 - 2021 by Rožnovské pivní lázně s.r.o.
Zásady ochrany osobních dat
Powered by SPARROW eSHOP