Pivovarský obchůdek

Současnost

Jak jste se mohli dočíst ve faktech o historii Rožnovského pivovaru, zaměřujeme se nyní nejen na znovuobnovení tradice vaření piva, ale také navazujeme na lázeňskou tradici v našem městě.

Pro vyjímečné vlastnosti složek, které získáváme při výrobě našeho piva, jsme vytvořili kolekci vlastní kosmetiky s vysokým obsahem Rožnovského kvasnicového piva, pivovarských kvasnic, sladu a chmelu.

Pivovarské kvasnice

  • posilují přirozenou imunitu těla
  • pomáhají při problematické pleti, zejména při akné (stav pleti se zlepší)
  • vhodné jsou též pro vlasy a nehty
  • vhodné jak  pro nemocné, tak  i zdravé jako prevence
  • lehce zvyšuje chuť k jídlu

Nabízíme širokou škálu procedur pečujících o tělo i duši včetně masáží a kosmetických ošetření, které můžete absolvovat v pivních či mořských lázních.

V našich unikátních pivních lázních Vás čeká pivní koupel v mladině, která vzniká při výrobě piva povařením sladu a chmele, Po prohřívajícím účinku lázně v luxusních měděných nebo dřevěných vanách, Vás zabalíme na minimálně 20 minut k relaxaci, kdy začne docházet k detoxikaci Vaší kůže. Následně Vám nabídneme zábal z pivovarských kvasnic a mláta, jako prostředek vyživení Vaší kůže komplexem vitamínu B a minerálů, které kvasnice a mláto obsahuje. Při vší této péči navíc dbáme na užití přírodních prostředků - mláto není nic jiného než rozemletý ječmen, který se používá při výrobě piva, stejně jako naše kvasnice. Co více si přát...

Kontakt

Rožnovské pivní lázně s.r.o.Pivovarská 675661 - Rožnov pod Radhoštěm +420 731 943 904eshop@roznovskepivnilazne.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Administrace © 2011 - 2021 by Rožnovské pivní lázně s.r.o.
Zásady ochrany osobních dat
Powered by SPARROW eSHOP